Warsztaty na temat zakresu wymagań dla sporządzenia planu wykorzystania zasobu nieruchomości Gminy Miejskiej Karków - 06.09.2018 r. Kraków.

Szkolenie przeprowadzone zostało w ramach projektu "Doskonalenie jakości usług administracyjnych istotnych dla prowadzenia działalności gospodarczej świadczonych w gminach Kraków, Biskupice, Skawina, Zabierzów, Jordanów i Libiąż" dofinansowego ze środków Unii Europejskiej.
W kolejnym etapie realizacji projektu przewidziano pakiet stacjonarnych konsultacji oraz nadzór merytoryczny Ekspertów banaszek group nad sporządzeniem planu.

Ocena szkolenia przez jego Uczestników:
Ogólna ocena szkolenia: 4,8 / 5,0.
Na pytanie: czy szkolenie pomogło poszerzyć i uporządkować posiadaną przez Uczestników wiedzę: Zdecydowanie tak i tak - odpowiedziało łącznie 87% Uczestników.
Na pytanie: czy na zajęciach panowała dobra atmosfera sprzyjająca swobodnemu dzieleniu się własnymi przemyśleniami i wątpliwościami: Zdecydowanie tak i tak - odpowiedziało łącznie 93% Uczestników.

Jednostki Samorządu Terytorialnego, które chciałby zorganizować tego rodzaju szkolenie dla własnych Pracowników zapraszamy do kontaktu:
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Telefon: + 48 662 131 368.
Każde szkolenie uwzględnia specyfikę zasobu nieruchomości oraz potrzeby Jednostki zlecającej.

Karków szkolenie plan wykorzystania zasobu nieruchomości gminy banaszek group Karków szkolenie plan wykorzystania zasobu nieruchomości gminy banaszek group Karków szkolenie plan wykorzystania zasobu nieruchomości gminy banaszek group

Czytaj więcej: Warsztaty w zakresie wymagań dla sporządzenia planu wykorzystania zasobu nieruchomości Gminy...

Szkolenie na temat możliwości wykorzystania dronów w geodezji i kartografii, w tym w procesie modernizacji EGiB - 30.08.2018 r. Olecko.

Szkolenie przeprowadzone zostało w ramach Dwudniowego Seminarium Szkoleniowego organizowanego przez Stowarzyszenie Geodetów Polskich.

Ocena szkolenia przez jego Uczestników:
Treści szkolenia: 4,8 / 5,0.
Ocena kompetencji Trenera: 4,9 / 5,0.

Chętnych do wzięcia udziału w kolejnej edycji szkolenia zapraszamy do kontaktu:
E-mail: sebastian.banaszek@banaszek group.
Telefon: + 48 662 131 368.

Olecko szkolenie geodezja dron modernizacja EGiB banaszek group Olecko szkolenie geodezja dron modernizacja EGiB banaszek group

Czytaj więcej: Szkolenie na temat możliwości wykorzystania dronów w geodezji i kartografii, w tym w procesie...

Tartak Raphaelsohnów w Olsztynie, model 3D - 31 lipca 2015 r.

Operator UAV: Sebastian Banaszek (banaszek group)

Tartak Raphaelsohnów w Olsztynie by banaszekgroup on Sketchfab

Model stworzony na podstawie 256 zdjęć wykonanych kamerą FC350 z pokładu bezzałogowego statku powietrznego DJI Inspire 1.
Jakość modelu została celowo obniżona na potrzeby prezentacji w internecie.

Koszary Dragonów w Olsztynie - 15 czerwca 2015 r.

Operator UAV: Sebastian Banaszek (banaszek group)

olsztyn koszary dragonów dron film zdjęcie banaszek groupolsztyn koszary dragonów dron film zdjęcie banaszek group

Czytaj więcej: Koszary Dragonów w Olsztynie - 15_06_2015

Zapraszamy do obejrzenia naszej produkcji - "Stalker", która była najczęściej oglądanym filmem na Dron Festiwalu w Gdyni.

W głosowaniu Internautów Stalker zdobył najwięcej głosów w kategorii: Story, oraz zajął 3 miejsce wśród wszystkich zgłoszonych do Festiwalu filmów.
Dziękujemy za Wasze głosy!

Operator UAV: Sebastian Banaszek (banaszek group)
Operator Foto/Video: Darren Mark Douglas (Dark Hole Films)


Nie zapominij zmienić rozdzielczości w odtwarzaczu, najlepiej ogląda się w rozdzielczości 1080p HD!
Pamiętaj, że jakść wideo zależy od sprzętu jakiego używasz do jego odtwarzania oraz prędkości i rodzaju Twojego połączenia internetowego.